Rekonstrukce topení, elektřiny atd

Reklama
MT Michaela Trůblová @michaela.trublova před 3 roky21.04.2021 11:57:00
Rekonstrukce topení, elektřiny atd

Dobrý den,
chceme koupit byt. Našli jsem jeden, který je pro nás ideální lokalitou, velikostí atd, ale je zde problém. Jedná se o řadový dům, který sloužil jako jedna bytová jednotka, ale bývalá rodina se nějak nepohodla a rozhodli se pro rozdělení na dva samostatné byty a jeden z nich prodali a nynější majitel ho prodává dál, ale je zde problém v tom, že všechny energie jsou společenské a to prostě nemůže dlouhodobě fungovat. Chtěli bychom vlastní elektroměr, vodoměr a hlavně vlastní plynový kotel. Nyní je možné topit tuhými pal.+ plyn z kotelny dole. Tak se chci zeptat, jak nejlépe a co možná nejméně nákladně tuto situaci vyřešit. Už jsem se ptala známého elektrikáře a podle něj elektrika+ elektroměr nebudou žádný extra problém a počítá s cenou cca 50 tisíc, ale to topení bude asi horší. Bude se prý muset sekat, natáhnout úplně nové trubky, topení, osazení kotle + bojler.. Nemá s tím někdo zkušenosti a nevíte jestli je to celé reálné a hlavně je možné se se vším vejít do +- 200 000??
Jsem úplný laik, ale snad jsem to popslala nějak srozumitelně. 😂 Děkuju za odpovědi

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.