Chystáte se doma vymalovat? Nafoťte stav před a po a pochlubte se na fotoblogu ESTAV.cz.

Sparovací hmota na bazény

Autor: Josef Tůro
Datum: 23.05.2009 15:24

Prosím, potřeboval bych poradit, jakou mám použít spárovací hmotu na dlažbu,dlažba je položena nahoře po obvodu oválného bazénů. Cementovou sparovačku bych rači vyměnil za nějakou nesavou hmotu ( silikon ? ) prosím poraďte děkuji moc.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Robert Pinc
Datum: 31.08.2009 10:26 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Velice dobrá spárovací hmota je Ultracolor od firmy MAPEI. Na bazénech s ní mám velice dobré zkušenosti. Kdyby jste si na tom opravdu chtěl nechat záležet, použijte epoxidovou spárovačku Kerapoxy od stejné firmy. Práce s ní je trošičku složitější, protože epoxyd se přecejenom hůř zpracovává, ale dá se dostat speciální stěrka, se kterou uz jepak spárování hračka. Nejhorší,alespoň pro mně, je vybrat odstín. Výbornou specializovanou prodejnu mají ve stav. Hrbáček v Jinonicích. Přeju hodně zdaru.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Diskusní fórum

Hledání v diskusích

E-mailový zpravodaj

WebArchiv - stránky archivovány národní knihovnou ČR

Nejnovější články

Reklama

Vysoká účinnost, úspora paliva a nízké emise. To je jen krátký výčet vlastností revolučních kamen a kotlů LS KAMNA. Krbová kamna a kotle prvotřídní kvality vyráběná českou firmou ze Strakonic.
 
 
 

Aktuální články na ESTAV.czInteriérový designér - proč a kdy s ním spolupracovat? A jak jej vybrat?Dešťová voda na pozemku. Co s ní?Analytici: Ceny elektřiny a plynu by příští rok růst neměly