TC vzduch/voda - zkušenosti!!!

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Reklama
FF fut fut @fut.fut před 13 roky29.04.2011 00:16:00
TC vzduch/voda - zkušenosti!!!

Dobrý den, zvažuji TC V/V do patrového nového RD 160 m obyv.prost. s TZ 8,3kw. Plošné kol. nechci z důvodu zastavění do budoucna stromy, pergolou, bazénem apod.. Navíc jsem dle mé studie vyčetl i jisté přednosti V/V. Mám navržen systém nízkoteplotní, PKK Geminox, dole podlaha + radiátory, v patře pouze radiátory. Mám obavy u TC o komfort - rozumějte, jaro, podzim si nepřitopím pouze v radiátorech, teplota vody TUV je nízká (45-55 C), teplota v radiátorech okolo 40 C, problémy s regulací atp. Láká mě cena TC - za 150tis komplet bez dotace :-) a úspora nízkého tarifu elektřiny. - MÁTE NĚKDO prosím ZKUŠENOSTI s podobným TC a můžete dementovat moje obavy nebo je potvrdit???

Nejnovější příspěvky

1461 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.