Vestavná WC vs vlhkost ve zdech

Autor: David Literák
Datum: 25.09.2017 21:52
uživatel: 101089


Pěkný den přeji,

nainstaloval jsem nyní nádrže pro vestavná WC od Gröhe a všiml jsem si, že nádrž není nijak extra těsná. V sádrokartonové příčce plné vaty mám trošku obavy o odpařenou vlhkost - nejraději bych to utěsnil. Proti-faktem je potřeba vzduchové rezervy při spláchnutí, která by se ale dala vyřešit přívodem vzduchu do nádoby nějakou hadicí z malé mřížky pod WC například, případně by teoreticky mohl být dostatek vzduchu nasát přes tlačítko z místnosti.

Co si o tom myslí zdejší hlavy pomazané? :)

Děkuji za názory!

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvateleWC instalační prvky Nicol INEO pro mokrý i suchý proces zazdění