Zápach na WC (stupňující se)

Autor: Kolja Novak
Datum: 08.10.2017 09:06
uživatel: 126212

Dobrý den bydlím v přízemí v panelovém domě pode mnou je už jen technické podlaží. Nyní už to bude 9 den kdy jsem zpozoroval že když někdo spláchne v bytech nademnou je to slyšet až do obýváku, vydává to hrozné zvuky jenže posledních pár dni to doprovází i zápach splašků a přijde mi že je to čím dál více intenzivní. Ale když se podívám do stoupaček tak žádný poškození ani vlhko nevidím to samé v okolí záchoda... Zvuky to jsou jako by to v tom technickém podlaží teklo někam kam nemá. Popřípadě pokud víte co by to mohlo být, na koho se obrátit? Máme k dispozici bezplatnou havarijní službu ale zase nerad bych volal je pokud je problém u mě. Děkuji

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápění