Diskuse ke článku: Aukce na energie mají konkurenta

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Aukce na energie mají konkurenta
Anotace článku: Tím konkurentem je produkt Energie A++, který nabízí elektřinu a plyn za spotové ceny a tím umožňuje domácnostem a podnikatelům dosáhnout dlouhodobě výhodné ceny, na které by nikdy předtím nedosáhli. Zákazníci mají volnost, smlouva je bez závazku a mohou kdykoliv si své rozhodnutí rozmyslet.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re (2): A++Tereza Štoková12.04.2017 14:47
Re: A++Miloš Hnídek12.04.2017 14:13
A++Michal Novohradský17.03.2017 08:46
Re (2): Nová řadaTereza Štoková11.01.2017 13:43
Re: Hra s číslyJiří Zilvar02.01.2017 13:30
Re (2): Nová řadaVladimír Křen29.12.2016 10:37
Re: Nová řadaMilan Pokorný28.12.2016 21:16
Nová řadaMichal Rener20.12.2016 16:58
Hra s číslyVladimír Křen18.12.2016 06:33

Autor: Michal Novohradský
Datum: 17.03.2017 08:46 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 118852
reakce na ...
Po dvou letech jsem měl možnost s plynem přestoupit k novému dodavateli a mým jediným hlavním požadavkem bylo, abych měl tentokrát už smlouvu na dobu neurčitou. Když jsem si tu dělal na tzb porovnání, tak mi A++ vyšel mezi příznivými nabídkami a ještě nejlépe odpovídal mým požadavkům a to hlavně s tou smlouvou a pak i cenově. Nyní to mám akorát dva měsíce do zahájení dodávky.

Předmět: Re: A++
Autor: Miloš Hnídek
Datum: 12.04.2017 14:13 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117748
reakce na ...
No já už jsem u BE dva roky a převážně spokojený, teďka by mi měla končit smlouva a když jsem se tu na kalkulačce díval, tak jsem taky na to A++ narazil, podmínkově a celkově co to vše obnáší se mi zamlouvá akorát budu muset zjistit, zda pro mě bude možné přejít z jednoho tarifu na druhý, když v podstatě firmu měnit nebudu. Snad to vyjde.

Předmět: Re (2): A++
Autor: Tereza Štoková
Datum: 12.04.2017 14:47 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 124368
reakce na ...
Dobrý den pane Hnídek,
U Bohemia Energy pracuji již 2 rokem a mám na starost právě produkt Energie A++. Mohla bych se Vám na to kouknout a popřípadě Vám tento produkt zajistit.
Prosím kontaktujte mě na email :

S pozdravem
Energetický poradce
Štoková Tereza

Předmět: Nová řada
Autor: Michal Rener
Datum: 20.12.2016 16:58 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 124045
reakce na ...
Tak snad to nebude zas jen nějaká haloo akce, alespoň že s tím není pomýšleno jen na přeběhlíky, ale produktovou řadu můžou využít i stávající zákazníci. To mi přijde fér.

Předmět: Re: Nová řada
Autor: Milan Pokorný
Datum: 28.12.2016 21:16 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 122426
reakce na ...
Já v tom žádnou haloo akci nevidím, to by o tom pak pan Schindler nepsal tak rozsáhlý článek. Celkem o tomhle tarifu uvažuju, tím že je na dobu neurčitou, ale nechám to až po Vánocích.

Předmět: Re (2): Nová řada
Autor: Vladimír Křen
Datum: 29.12.2016 10:37 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 100035
reakce na ...
Momentálně platíte nějakou celkovou cenu za el. energii v ročním vyúčtování. Jakou celkovou cenu zaplatíte s novým dodavatelem? Například za el. energii zaplatím 35000.- Kč za rok, to znamená včetně všech plateb (OZE a pod). Kolik zaplatím novému dodavateli?

Předmět: Re (2): Nová řada
Autor: Tereza Štoková
Datum: 11.01.2017 13:43 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 124368
reakce na ...
Dobrý den, pokud by jste měl zájem o energie A++ tak mě prosím kontaktujte a můžeme na to společně kouknout.

S přáním hezkého dne
Energetický poradce
Tereza Štoková

Předmět: Hra s čísly
Autor: Vladimír Křen
Datum: 18.12.2016 06:33 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 100035
reakce na ...
Když si budu chtít koupit mléko, benzín, vlastně cokoliv tak mám jedinou možnost porovnání koncové ceny u jednotlivých obchodníků. A vůbec mne nezajímá že nějakou část ceny nemůže ovlivnit. Když mám roční spotřebu el. energie 4 MWh při běžném využití VT a NT tarifu tak kolik procent z celkové částky zaplacené za el. energii mi ušetří přejití k jinému obchodníkovi? Mám si prý vše přepočítat sám. To je špatný obchodník když mi nenabídne rovnou výpočet rozdílu mezi původní a novou cenou. Je to stejné jako by pekař tvrdil že má mouku o 50% levnější ale výsledná cena se bude lišit minimálně.

Předmět: Re: Hra s čísly
Autor: Jiří Zilvar
Datum: 02.01.2017 13:30 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 120411
reakce na ...
Samozřejmě, že si to máte přepočítat sám, stejně jako u mléka nebo benzínu. Výpočet rozdílu vám žádný pumpař ani mlékař nenabídne. Ale naštěstí na to existují nástroje, kde si to porovnat můžete, v rámci TZB-info jsou to např.

http://kalkulator.tzb-info.cz/
http://www.tzb-info.cz/ceny-paliv-a-energii
http://vytapeni.tzb-info.cz/tabulky-a-vypocty/138-porovnani-nakladu-na-vytapeni-tzb-info

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czMalý dům poskytuje velký komfortCreative Office Awards - nová soutěž pro studenty architekturyMaketa Německého domu na náměstí v Brně nemá stavební povoleníObce kvůli suchu bojují proti plýtvání vodou, vydávají zákazy