Diskuse ke článku: Energetický trh pro domácnosti v roce 2016

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Energetický trh pro domácnosti v roce 2016
Anotace článku: Energetický trh pro domácnosti v roce 2016 byl bohatý na události. Byl to rok velkého počtu změn nebo pokusů o změny pro zákazníky, jako třeba Nová tarifní soustava, Indikativní ceny, jednodušší faktury. Rok 2016 můžeme rovněž označit za aukční rok. Jaký byl vývoj cen? Jaké fígle praktikují dodavatelé na zákaznících a co je nového v kalkulátoru?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re: 2016David Košner11.05.2017 14:51
2016Jaroslav Malý19.01.2017 11:04
Úspora za energieBara Mikova13.01.2017 15:54

Autor: Jaroslav Malý
Datum: 19.01.2017 11:04 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 124413
reakce na ...
To nee no, ale pořád si nemyslím, že je to tak strašný, o to víc mi přijde komický, kolik práce si dávali s přípravou té nové tarifní struktury, jaký humbuk kolem toho celýho byl, přípravy a nakonec nic. Takže když to tak celý vezmu, tak za to kolik platím mýmu dodavateli CE jsem rád, protože jsem i s nimi přesto vše schopný ušetřit. A spotřebiče A+++ si taky nemyslím, že by byli úplně tím nejlepším východiskem, bůhví, jestli ty štítky opravdu odpovídají. Kolik článků už jsem četl, že tomu tak vůbec nebylo..

Předmět: Re: 2016
Autor: David Košner
Datum: 11.05.2017 14:51 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 118814
reakce na ...
Oni s tím určitě ještě něco vymyslí a ještě se budem té struktuře divit. Comfort jsem už taky doma na dva roky měl, cenově bych ho však hodnotil jako lepší průměr. Po přestěhování už jsem se k nim však nevracel a šel zas vyzkoušet jinou podobnou firmu. Dýl jak dva roky jsem nikde nesetrval.

Předmět: Úspora za energie
Autor: Bara Mikova
Datum: 13.01.2017 15:54 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 124150
reakce na ...
Zlevňovat se jim moc nechce nikomu, to je pravda, pozitivní je, že aspoň nezdražovali. Přesto mi to pořád připadá strašně moc, co platíme....
Každá rada, jak trochu ušetřit je drahá... proto mě docela zarazilo, že když máme spotřebiče v režimu stand-by, tak "prožerou" i několik set korun ročně!? :O carbounion.cz/radce/za-pohotovostni-rezim-spotrebicu-platite-zbytecne-i-stovky-korun-rocne

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czO dotaci na výměnu kotle mohou žadatele připravit jejich chybyOchrana proti pronikání radonu do objektuJak jsme začínali: Pohled do 25 let historie firmy ISOTRA a.s.Kancelářská židle poi se dokonale se přizpůsobí vaší výšce i váze