Diskuse ke článku: APPT informuje o platnosti dokladu z kontrol kotlů

Autor článku: Ing. Mojmír Krátký, Asociace podniků topenářské techniky
Plné znění článku: APPT informuje o platnosti dokladu z kontrol kotlů
Anotace článku: MŽP ČR pod vlivem novely Zákona o ochraně ovzduší aktualizovalo své sdělení ke kontrole spalovacích stacionárních zdrojů o jmenovitém tepelném příkonu 300 kW a nižším. To se týká i dokladů, kterými majitelé kotlů dokazují provedení kontroly. Doklad má platnost 2 roky a teprve kontroly prováděné po vydání prováděcí vyhlášky budou muset mít jednotný formát.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re (2): Lepší seznamKarel Bradáč05.04.2017 08:54
Re: Lepší seznamOndřej jjj04.04.2017 17:30
Lepší seznamKarel Bradáč04.04.2017 10:59

Autor: Karel Bradáč
Datum: 04.04.2017 10:59 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117826
reakce na ...
Naši topenáři jste zapsáni v seznamu topenaridotace.cz, který mi přijde daleko lepší a hlavně o hodně levnější.

Mám i potvrzeno, že jsme díky němu získali několik zakázek. Koukejte na příklad: topenaridotace.cz/topenar/31?distance=61657

KB

Předmět: Re: Lepší seznam
Autor: Ondřej jjj
Datum: 04.04.2017 17:30 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 110009
reakce na ...
vsechny tydle seznamy jsou jen pracka na prachy, nejlepsi je si najit kontrolola na strankach vyrobce kotle .. ;-)

Předmět: Re (2): Lepší seznam
Autor: Karel Bradáč
Datum: 05.04.2017 08:54 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117826
reakce na ...
Já jsem je tam nechal zapsat především kvůli instalacím, z revize kotle máte jako firma tak 500, z instalace něčeho většího klidně desítky tisíc, tudíž se nám to vrátilo hned při první zakázce.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czDešťovka: Žádosti již první den překročily finanční limity dotaceJak bezpečněji bydlet - konference ESTAV.cz a TZB-info na veletrhu FOR ARCH 2017Nestárnoucí a stále trendy vnitřní žaluzieŽivotní prostředí dnes spustí Dešťovku, je v ní 100 milionů