Diskuse ke článku: Nedělejme ze zákazníků médium k získávání peněz  

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Nedělejme ze zákazníků médium k získávání peněz  
Anotace článku: Statutární ředitel nejvýznamnější aukční společnosti v oblasti aukcí dodávek elektřiny a plynu hovořil ve své přednášce na konferenci Obchodování s energií v ČR o potížích, se kterými se klienti potýkají při změně dodavatele.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Martin Bělík
Datum: 22.06.2017 16:00 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 124034
reakce na ...
V této otázce jsem u svého dodavatele v klidu, řešil jsem to písemnou formou a doporučeně a odpovědi se mi v krátkosti od BE dostalo. Věřím však, že to nové ustanovení by řadě lidem změny poskytovatele usnadnilo, na druhou stranu je fakt, že to s fakturou nemá žádné dočinění, proto to asi neprošlo.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czVodní elektrárnu staví již přes 45 let. Stavbu dokončí čínská firmaAirbnb omezí v Paříži pronájmy na 120 dní v roce pouze v bytech v centruCez zimu si dajte urobiť ponuku na zariadenia OZE a na jar máte energie takmer zadarmoMěsta s nejvíce znečištěným ovzduším na světě