Diskuse ke článku: Z národní zprávy Energetického regulačního úřadu za rok 2016

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Z národní zprávy Energetického regulačního úřadu za rok 2016
Anotace článku: Poslední národní zpráva Energetického regulačního úřadu hodnotí energetiku v roce 2016. V textu lze mimo částí určených pro odborníky najít zdůvodnění cenové regulace, zabývá se otázkami spojenými s podporou OZE nebo hodnocením údajů spojených s výrobou a prodejem energií. Zajímavý je též pohled na práva spotřebitelů z řad domácností.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Petr Jablonský
Datum: 27.09.2017 11:34 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 126138
reakce na ...
Konec roku 2016 si do dnes pamatuju jak bylo chladno a my začali brzo topit. I nám se doma zvedla spotřeba, oproti předchozím letům to bylo znát i ve vyúčtování když jsem je porovnával, ale s cenou nám to nijak výrazně nepohnulo, protože jsme před topnou sezónou stihli vyměnit poskytovatele a bohemia energy nám začala účtovat za nižší ceny. Na indikativní cenu jsem ani nehleděl, protože to bych pak zůstal tam kde jsem a nikam se nepohl.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czVyladění interiéru podle feng shui: Prvek zeměO dotaci na výměnu kotle mohou žadatele připravit jejich chybyOchrana proti pronikání radonu do objektuJak jsme začínali: Pohled do 25 let historie firmy ISOTRA a.s.