4.patro bez výtahu

Autor: Lucie Pěnkavová
Datum: 30.10.2010 10:35
uživatel: 102206

Dobrý den,dovedl by mi někdo poradit? Magisrát mi nabídl byt v revitalizovaném panelovém domě, který měl původně 3patra. Nabízený byt je nástavba ve 4.patře bez výtahu. Existuje nějaká norma, která upravuje, do kterého patra se výtah instaluje nebo ne? Magistrát chystá byty nabídnout nájemníkům do odkupu a výtah již neplánuje. Mám obavu byt vzít, neboť se bojím toho, že se nájemníci na výtahu nedohodnou a zbytek života budu šlapat do 4.patra pěšky. Děkuji za případné odpovědi. Lucie

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czPraha 8 chce jednat s majitelem o budoucnosti chátrajícího Paláce SvětPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvatele