Spínací / rozpojovací kontakt od EPS v případě požáru

Autor: Jan Rybář
Datum: 23.05.2012 15:55
uživatel: 109807


Zdravím diskutující. Při výměně výtahů v administrativní budově pro našeho klienta jsme narazili na požadavek normy ČSN EN 81-73, který se týká připojení výtahů k systému EPS budovy pro vyřazení výtahů z provozu ( sjetí do nejbližší stanice ) v případě požáru - indikovaného systémem EPS. Zmíněný kontakt musí být dle této normy řešen jako rozpojovací. Dodavatel výtahů však toto odmítá s odkazem na platnou certifikaci jeho systému pro komunikaci s EPS. Máte někdo zkušenost s podobným případem? Díky.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPraha 8 chce jednat s majitelem o budoucnosti chátrajícího Paláce SvětPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvatele