TERRA GROUP

Autor: Milan Hodul
Datum: 15.12.2016 17:28
uživatel: 124115

Prosím ,máte někdo zkušenosti s firmou Terra Group která shání nejlevnější dodavatele energií.Děkuji za jakékoliv info.Milan

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Zobrazit všechny příspěvky zobrazuji 1 - 30 z 41   starší >>
Datum: 05.01.2018 12:28 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126887
reakce na ...
já se v těch dodavatelích vůbec neorientuji.

Autor: petr kysela
Datum: 05.01.2018 14:30 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 117450
reakce na ...
Já jsem byl po novém roce v kauflandu a řeknu Vám že se v těch nově přerovnaných regálech také neorinetuji....Ale protože vím co chci, tak jsem se zeptal odborníka a měl jsem to i s donáškou na infopult a nestálo mne to nic než čas a dotaz....Stačí takto? Mějte fajn den. Helgard

Autor: Martin Hoffmeister
Datum: 07.12.2017 15:26 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126696
reakce na ...
Mě Terra Group taktéž vysoutěžila v aukci podstatně dražšího dodavatele plynu i elektřiny než jsem měl původně. Okamžitě jsem odvolal jejich neomezenou plnou moc a již nikdy více žádná aukce... člověk se musí spoléhat jen sám na sebe, číst hodně recenze na internetu a nikomu nevěřit.

Datum: 07.12.2017 19:10 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
:-)))))) číst hodně recenzí a nikomu nevěřit. A čtení recenzí - mezi námi - není pak náhodou v takovém postoji zcela jednoznačnou ztrátou času? :-)

Autor: Ondrej Vechter
Datum: 20.12.2017 04:25 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126798
reakce na ...
Vazeny pan Kysela
Nie je to ztrata času-clovek sa musi postarat sam o seba. Vlastna zkusenost s vlasnou lahostajnoustou😪=blbostou. Ztrata 28000kc za tri roky u RWE podpisovanie dodatkov k zmluve bez akehokolvek zaujmu a potom... clovek sa zobudi zo sna. Takze najprv som rozklucoval podrobne ucty za plyn a elektriku a i za cenu penale som od Rwe teda Innogy odisiel. A potom to slo rychle citan ie recenzii pochopenie systemu a dnes uz ziadneho poradcu nepotrebujem. Vyhodnotenie skautskej energie ako najlepsej -zaranžuje to Terragroup -dodavatel Centropol pomerne velka firma i s officemi porepublike. Za rok sa rozhodnem bud pod skautskou ,alebo nejak inak. Ked sa na to vyse... moj problem,moje prachy. Ziadna jadrova fyzika ani neurochirurgia to nie je. Takze ked zistim ,ze cena na dalsi rok OK čeknem dalsieho dodavatela a urobim finalne rozhodnutie. Je to dzungla ,ale taky je svet na jednej strane lahostajny blbci a na druhej strane ryzujuce svine.

Autor: Stanislav Vinklárek
Datum: 20.12.2017 07:38 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 109433
reakce na ...
Na ty recenze od anonymů bych byl velmi opatrný - nevěřím že jsou objektivní ... - nedávno jsem dostal nabídku že mně firma udělá kladné recenze/doporučení na netu - facebooku, disk. forech, heurece apod. za cca 100Kč/recenze - na můj eshop vinklarek.cz

Datum: 20.12.2017 11:52 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
V podstatě k tomu není co dodat. Samozřejmě nedoženete ty léta strávený ve snech, to máte pravdu, ale probudil jste se jako energetik sebe sama, což je ideální, protože pak veškerá rozhodnutí jsou na Vás a odpovědnost z nich vyplývající také. Rozdíl mezi energetickým poradcem samoukem a tím profesionálním je v několika věcech, ale Vám si dovolím napsat jen jeden..Samouk kouká na výsledek a neřeší kontinualitu, jak jste to napsal přesně i Vy. Já osobně to řeším z pohledu návaznosti a nějaké koncepce. Ale to už není předmětem Vašeho příspěvku, pro Vás je to kroková operace typu udělám/neudělám a na to navazuje výsledek mám/nemám. Jinak jste v podstatě v obraze jako laik, a za mne bych řekl, že jste se probudil poměrně dost odpočatý a vzal jste energetiku hodně zostra...Mějte krásné svátky.

Autor: Terra Group
Datum: 11.12.2017 14:21 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den p. Hoffmeistere. Můžete nás, prosím, kontaktovat na nebo na 533101335 se zasláním bližších informací ohledně vaší Přihlášky? Klienta (současného či minulé) s vaším jménem jsme v systému u nás nenalezli. Naše Přihláška k energetické soutěži je bezplatná a vždy garantuje úsporu proti stávajícím cenám. V opačném případě ji klient vždy může bezplatně zrušit. Proto bychom rádi ověřili váš případ konkrétně. Předem děkujeme. Terra Group

Autor: Václav Krajča
Datum: 12.12.2017 07:10 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115840
reakce na ...
Přihláška je možná bezplatná, ale zavazuji se v ní s Vámi smlouvu podepsat, pokud bude cena nižší než je v přihlášce a v té jsem žádnou cenu nenalezl. Stejně jako při podání přihlášky přes web. Takžemi v podstatě můžete dát jakoukoli cenu a já ji musím (pod pokutou 5.000,-) přijmout. A stejně jsem nenalezl Všeobecné obchodní podmínky, pouze předsmluvní informace.

Datum: 12.12.2017 08:05 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den p. Krajčo. V našich Přihláškách jsou ceny vždy uvedeny. Pokud jste ji uvedenou neměl, nejspíše se jednalo o Přihlášku některého z našich konkurentů, kteří ji v poslední době kopírují. Naše Přihláška by v takovém případě (bez ceny) byla neplatná. Co se týče Všeobecných obchodních informací, tak tento dokument u nás nehledejte. Není naším cílem mít 10ti stránkový dokument plný právních úprav a formulací, kterým klienti nerozumí. Máme skutečně jen předsmluvní informace, které vnímáme jako přehlednější a jsou pouze na 1x A4. Kdybyste cokoliv dalšího potřeboval, neváhejte nás kontaktovat na tel. 533 101 335 nebo na . Hezký den.

Datum: 12.12.2017 08:37 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Jednalo se o přihlášku v PDF přímo na Vašich stránkách v sekci Garance kvality -> Dokumenty ke stažení. A v přihlášce přes webové rozhraní ji taky nikde nevidím.

Datum: 12.12.2017 08:53 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Pane Krajčo, vše Vám začne dávat smysl, když nebudete slovo přihláška brát vážně a nahradíte ho slovem smlouva a taktéž postupujte v případě slova "aukce" anebo "výběrové řízení"....Aukce je v tomto případě zcela zcestné označení a výběrové řízení je pravdě o něco blíže....Pokud by Terra Group napsala, že se jedná o smlouvu na tři roky k předem vybranému dodavateli s předem nasmlouvaným objemem klientů i spotřeb a tedy je jasné daleko dopředu, že budete klientem naprosto jednoznačně domluvených partnerů, pak jste ve správné kategorii. Pravdou je, že jsem viděl několik desítek přihlášek a nacenění TGI v roce 2015-2016, kde byla "vysoutěžená cena" vyšší než stávající, ale nezlobte se na mne, je tady nutno říci, že Terra zpracovává tisíce nabídek měsíčně a tudíž i kdyby jim uteklo i 5% z toho, tak to pořád bude velmi seriozní práce. Měl jsem možnost číst interní "tajné" :-) materiály rozesílané mezi manažery TGI a jejich partnery konkrétně letošní podzimní buletin, kde jasně napsali že TGI se vrací ke tříletým smlouvám a valí takto za všechny divize, tvořící společně TGI. Nenajdete tam nikde slovo výběrové řízení ani aukce....jen smlouvy a smlouvy a smlouvy a když jsem měl možnost mluvit osobně z očí do očí s nějakým panákem z TGI v Brně na centrále, tak jsme ztratili 40 minut času vysvětlováním, že aukce je diametrálně něco jiného, než čím se TGI zabývá a bylo nesmírně komické sledovat ty nesmyslné argumenty, kterými obhajovala ta postavička něco, co bylo prostě neobhajitelné...Absolutně dokonalé pak bylo vidět reakci pana Antoše (jednatel firmy aukce energií s.r.o. - hlavního partnera a dodavatele lidí do systému "aukcí" TerraGroup, a naprostého pohodáře s nadhledem,) který tam byl na té schůzce také a naprosto v klidu jednou větou nastavil správný parametr celému jednání, když na téma aukce řekl, že kolega který přijel se mnou má firmu a ta se přeci také jmenuje jako firma "Výběrová řízení s.r.o." a také nedělá žádná transparentní výběrová řízení jen interní soukromou aktivitu vedoucí ke smlouvám. Měl naprostou pravdu, ale už nemohl vědět, že přesně tou dobou jsem do této firmy vstoupil právě proto, aby výběrová řízení s.r.o. změnila model prodeje a z této kategorie se dostala pryč a majitel to absolutně netajil nemlžil a prostě je to jen evoluce v rámci modelu obchodu. Takže jsme se všichni nakonec potichu shodli na tom, že TGI umí udělat opravdovou aukci, ne že ne, dokonce jsem byl na nějakou pozván byť nepadl přesný termín, ale nepochybuji o tom, že by tomu tak skutečně bylo, ale tím mi také jednoznačně potvrdil, že vlastně celý rozhovor před tím, byl divadlo a všichni v té místnosti věděli, že se aukce v tom čistém slova smyslu prostě nekonají a ani nemohou...TGI je komerční firma, kde klient je položka, tak to prostě je. Přesto je to firma, která na rozdíl od prasácké práce dealerů všech druhů skutečně ve svém poslání má úspory a snaží se jich dosahovat. Ačkoliv mne Terra jako společnost zajímá jen okrajově a v podstatě ji vnímám jako jednoho z dealerů na úrovni celorepublikového prodeje, pořád je to férovější než multilevel v podobě Optimal energy a nebo řady kanceláří, kde se u branky lže, aby se dealer dostal k podpisu klienta. Tohle všechno řeší stálý energetický poradce a jednou na to přijdou lidi globálně a každej člověk bude mít svého poradce tak, jako má dneska svého zubaře a nebo svého automechanika. Mějte fajn den.

Autor: Tomáš Konvičný
Datum: 15.12.2017 13:20 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126755
reakce na ...
Mužu se prosím zeptat jak odvolam tu plnou moc? babička jim to podepsala a ja jsem ted novy majitel odběrneho místa a ji od Terra Group prisla nejaka smlouva a nevím co stím.

Datum: 15.12.2017 13:47 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den p. Konvičný. Zašlete, prosím, kontakt na vás na a budeme vás kontaktovat a další postup s vámi probereme telefonicky. Případně se ozvěte na tel. 533 101 335. Hezký den.

Datum: 15.12.2017 14:10 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Copak, budete ho ukecávat a vyhrožovat pokutou, aby u Vás chudák babička zůstala? Mimochodem, už jste do PDF přihlášky do aukce a na svůj web doplnili maximální cenu energií, kterou musím akceptovat?

Datum: 15.12.2017 14:26 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den. S p. Konvičným projdeme možnosti řešení a věřím, že k jeho spokojenosti. Nevím, zda je skutečně nutné vytvářet zde nějaké konstrukce o nějakém vyhrožování či podobně, toto se u nás neděje. Všechny hovory se souhlasem klientů nahráváme a pokud jste něco podobného od nás někdy zaznamenal, určitě nám dejte vědět na a obratem to prošetříme. Co se týče cen, jsou vždy uvedené přímo na hlavní stránce terragroup.cz v sekci Aktuální ceny. O jejich doplnění do vzoru, na který odkazujete, zatím neuvažujeme. Přesto díky za podnět. Hezký den.

Datum: 15.12.2017 14:33 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den, na email jsem zaslal snad veškeré potřebné informace a doklady, napsal jsem i kontakt na sebe v připadě že by bylo potřeba něco doložit, jsem novým majitelm domu i odběrného místa, mým dodavatelem je ČEZ a nehodlam měnít dodavatel, snad vše proběhne v pořádku a Babička nebude mit nějake problémy, předem moc děkuji za veškeré výřízení.

Datum: 15.12.2017 21:14 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
No to jste to rozsvítil....Je hrozně smutné číst příspěvky lidí, kteří po dlouhé obhajobě svých práv, svých tužeb a svých představ o tom, jaké smlouvy a s kým mít určitě nechtějí a jak jim ten, či onen vyhrožoval, a nakonec sem napíšete, jak jste u čezu a nic měnit nehodláte...Hele, je to Vaše smutné vítězství. Obávám se, že i kdyby TGI nasadila na Váš smluvní případ naprostého amatéra, který by neuměl v energetice seřadit ani dva listy žádosti o distribuci za sebou, tak by přesto vybrala lépe než Vy. Je to samozřejmě jedno, buďte si u čezu je to Vaše blbost a s postupem TGI, pokud by jakkoliv nátlakově působila na bývalého klienta - tedy babičku - nesouhlasím, ale také nevěřím, že se něco takového odehrálo, TGI to nemá zapotřebí, ale i kdybych tohle všechno se smíchem na rtu minul, tak to nejvtipnější na Vaší větě je asi toto (lapidárně převedeno do srozumitelného jazyka)...Pokud by TGI ve Vašich očích byla dejme tomu chřipkou, tak Vaše věta by zněla takto....Okamžitě nám dejte babičku do původního stavu, díky Vám má akutní chřipku, abych to napravil, vydesinfikoval jsem celý barák ČEZEM, babičku odstěhoval a teď máme doma zase klid a tu starou dobrou rakovinu....Ve srovnání s TGI je totiž to co jste si zvolil hodně podobné. Je na trhu přes sto firem zabývajících se energetikou, ale jak to už tak bývá talent lidí neznalých oboru je neomylně dovede vždy k tomu téměř nejhoršímu, ještě jste si mohl vzít energie od firmy Bohemia energy, to by bylo ještě větší svinstvo, a pokud byste chtěl rakovinu v kombinaci se mozkovou mrtvicí a Leprou, tak v energetice by to byl tandem elektřina od Bohemky a plyn od stabil energy...a mohl byste si gratulovat k suverénně nejhoršímu stavu, jaký jde vůbec na jednom domě dosáhnout...Užijte si čez a energetiku jako disciplínu už vůbec neřešte. Přeji krásné svátky Vám i babičce a hlavně, aby se u Vás na štědrý den rozsvítilo, jednak na stromečku a jednak Vám..

Datum: 15.12.2017 22:35 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Pane Kysla, vidím že jsete ZŘEJMNĚ vzdělaný člověk, je pravda že se nevyjadřuji zrovna spisovně, vidím že jste to napsal velmi pěkně ale nějak jsem si nevšiml že bych tu s vámi něco řešil nebo se dokonce ptal na nějaky váš... jak to nazvat slušně? prostě asi inteligentni názor? Přijde mi zvláštní že tak velmi inteligentní spisovatel jako jste vy, nemá nic lepšího na prace než vypisovat a reagovat na dotazy které se vás netýkaji... divejte muj dotaz se netykal mně to zaprve... a určitě jsem nepsal: Prosím poraďte mi nekdo dodavatela s nejlepší nabídkou? Tak že si svuj nazor strčte víte kam? A nejvtinější na tom všem je že Babička byla přes TERRA GROUP necelé dva roky pod ČEZ. Vaše reakce byla přehnaná až zvláštní, nemusíte se omlouvat a ani už ragovat, předpokladam že vaše reakce by byla zase nadprůměrně iteligentni a možná i na pilicerovu cenu. A přeji hodně štěstí v dalších komentařích! A pokud mužu poradit tak jako vy mně... Tak pokud budete pociťovat nejake nutkaní nebo nějaký tlak, tak se třeba postavte na hlavu.

Datum: 15.12.2017 23:42 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Tomáši, víte mezi námi dvěma je diametrální rozdíl hned ve dvou rovinách. Za prvé, já chápu kde jsem, kam píši a o čem a nikdy by mne ve snu nenapadlo, že bych napsal na veřejném diskuzním serveru, kde fluentně probíhá diskuze na desítky témat napříč segmenty a napříč spektrem diskutujících, aby ten či onen se šel vycpat se svým názorem. Víte máte-li dost odvahy napsat na tento jedinečný diskuzní portál svůj názor, musíte mít také odvahu snést na něho reakce od kohokoliv. To bylo za prvé....Za druhé, zatímco z Vašeho (tentokrát velmi laciného, na rozdíl od předchozího) příspěvku je cítit čirá snaha o "setření" mne jako diskutujícího a pokusy mne urazit, tak moje reakce na Vás byla zábavnou a absolutně pohodovou reakcí až bych řekl hodnocením a nebo recenzí Vašeho pokusu stěžovat si. Máte tu samozřejmě své místo k diskuzi jako každý, ale popravdě z druhého článku od Vás cítím reversní ambivalenci k výsledku předchozí diskuze...Pokusím se to říci tak, abyste nemusel trápit půl víkendu google. Mně absolutně nemáte šanci urazit, to fakt nedokážete. Respektuji Váš názor a Vy zase zkuste respektovat názory ostatních včetně mého a to i na články, které nevedeme explicitně mezi sebou..to je princip diskuze. Poslední poznámka : Váš výlev má jedinou zajímavou hodnotu...Jste u čezu, který Vám vysoutěžila TGI....vidíte, OMLOUVÁM SE ! Vám. Pokud jste u čezu jen proto, že Vám ho "vysoutěžila" TGI, dokazuje to, jak málo se snažila soutěžit, protože když budu chtít, tak lepší cenu než má čez, najdu po telefonu, v metru, mezi dvěma stanicemi a to i bez signálu operátora....a nutno také ale říci, že když bude chtít čez, nenajdu lepší cenu ani u tradera na burze....Vše je o obchodní dohodě...takže rychle upalujte od čezu pryč a zachraňte si nějaké ty peníze do vlastní kapsy. Na trhu je celá řada levnějších dodavatelů. Závěrem pak jen poznámka....Spíše jen malá epidukce....Myslel jste pod označením "pilicerovu cenu" prestižní žurnalistické ocenění Pulitzerova cena, které každopročně v mnoha kategoriích uděluje Kolumbijská univverzita? Pokud ano, zkuste někdy lehce prostudovat co musí splňovat autorský text. aby vůbec mohl kandidovat na Pulitzera..:-) Troufnu si říci, že Vaše ocenění "pilicera" by nevyžadovalo potřebnou dávku inteligence jakou se snažíte vnutit mým příspěvkům, ačkoliv to zde není vůbec nutné, tady stačí psát pravdu, a být upřímný....A to bohužel mnoho lidí neunáší....Tak ještě jednou hezké svátky a neberte si to osobně...Jste-li u čezu a dobrovolně, a ještě Vám ho vysoutěžila TGI a máte tu odvahu se do mne pouštět, pak si myslím budeme rozumět, když se pokusím udržet laťku úrovně komunikace s Vámi, někde na levelu vážné diskuze mezi Dipsy a Tinky Winky. Snad jsem se trefil....Mějte fajn večer.

Datum: 18.12.2017 11:43 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den p. Konvičný. Dle informací od kolegů již s vámi hovořili po telefonu a vše vyřešili. Věřím tedy, že budete spokojen a v případě, kdybyste chtěl opětovně zajistit výhodnější ceny za energie, neváhejte se na nás obrátit. Ať se vám daří a hezké Vánoce.

Autor: Tomáš Hrouda
Datum: 18.12.2017 20:38 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126788
reakce na ...
Dobrý den, rád bych vyzkoušel Terragroup ještě před topnou sezónou, mám však obavy zda budu moci odstoupit od přihlášky/smlouvy s Terragroup odstoupit bezsankčně (i po lhůtě 14 dní od podpisu, např. až do 15tého dne po zahájení dodávek) pokud bych si to rozmyslel... budu mít tuto šanci popř. jak to udělat... pokud jste férový zprostředkovatel, což věřím že ano, je důležité jednat narovinu se svými zákazníky... děkuji moc a pěkné Vánoce... TH

Datum: 18.12.2017 21:34 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den p. Hroudo. Pokud máte zájem, můžeme vám zajistit schůzku s naším konzultantem, který s Vámi spočítá úsporu proti stávajícím cenám. Věříme, že bude natolik zajímavá, že důvod k odstoupení nebude nutný. Pokud byste se přesto rozhodl od Přihlášky odstoupit, máte možnost do 14 dnů dle zákona od podpisu, bez jakýchkoliv sankcí. Nemáte-li zájem o setkání, zašlete, prosím, kontakt na vás (mobil / e-mail) na a my se vám ozveme a domluvíme další postup. Hezký večer.

Autor: Tomáš Hrouda
Datum: 25.12.2017 22:45 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126788
reakce na ...
Dobrý den, děkuji za Vaši reakci, ptám se proto, jelikož do poslední chvíle nevím, co mi vysoutěžíte, a jak píše hromada kolegů na fórech, cena může být dražší a já již nebudu mít možnost od smlouvy bezsankčně odstoupit jako mi to dává EZ až do 15tého dne od ZD, což není fér. Děkuji za nabídku, ale cenu chci mít jasně sdělenou před podpisem, nejsem střelec... TH

Autor: Václav Kříž
Datum: 01.11.2017 08:42 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126352
reakce na ...
Dobrý den pane Kyselo, takže jak jsem správně předpokládal, píší zde lidé od konkurenčních firem. Rozumím tomu, že když v tomto oboru pracujete, tak dokážete sehnat lepší cenu. Pro nás obyčejné lidi zůstává jako možnost jenom internet. Samozřejmě jsem také hledal a našel jsem cenu 492,-/0,- u Skautské energie což je mimochodem také Terra group, ale nejsem skaut. Volal jsem na Armex, kde mi nabídli také 650,- ale s měsíčním poplatkem 100,-. Tudíž když mi obec nabízí lepší podmínky přes Terra group, tak v tom nevidím žádný problém.

Autor: Václav Kříž
Datum: 28.10.2017 20:45 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126352
reakce na ...
Také zkušenost s Terra group. U nás v obci už to dělají druhým rokem, také to hlásil rozhlas, bylo to ve zpravodaji a na obecním webu. Poprvé jsem nijak nereagoval, ale asi před 14 dny mě volala paní, že je možnost si u nás snížit náklady na energie a že přijede pán a všechno mi vysvětlí. Považuji se za průměrně inteligentního člověka, který by nepodepsal něco co bych nechtěl, tak jsem souhlasil. Přijel chlapík, aniž by chtěl vidět nějaké faktury řekl, že mají vysoutěžený Armex na plyn za 650,- s nulovým měsíčním poplatkem a Pražskou Plynárenskou na elektřinu za 1015,- a 60,- měsíční poplatek. A jestli prý chci tak mi vypočítá úsporu. Shodou okolností mám plyn také u Armexu už víc než 3 roky ale za 760,- a 100,- měsíčně. Při mé spotřebě asi 26 MWh spočítal 4900,- úspory za rok, na elektřině oproti Eonu nějakých 1200,-. Podle mě až podezřele dobrá nabídka, tak jsem to nepodepsal a nechal jsem si od něj poslat smlouvu k pročtení a že se mu ozvu. Moc se na to netvářil, ale druhý den mi poslal smlouvu. Smlouva na 3 roky, poté se mění ve smlouvu na dobu neurčitou. Přihláška na dobu neurčitou, mají 14 dnů na rozmyšlenou, za porušení podmínek pokutu 5000,-. Za mě OK. Na https://www.youtube.com/user/TerraGroupInvestment jsem se podíval na několik videí, kde mluví konkrétní starostové obcí, nějaký policajt a nějaký šéf skautů, přečetl jsem několik dopisů opět od starostů,které mají na webu a chlapíkovi jsem zavolal a rád podepsal. A teď jsem narazil na tuto diskuzi a nestačím se divit, buď naprosto nevíte o čem píšete, nebo jste z nějakých konkurenčních firem. Upřímně je mi úplně jedno jestli mají dodavatele vysoutěžené, nebo jsou s nimi nějak domluveni, ale ceny mají skvělé a podmínky v pohodě. Takže moje zkušenost: Terra group určitě Ano!!!

Autor: Jan Schindler
Datum: 29.10.2017 06:15 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115116
reakce na ...
Dobrý den,

pro posuzování ceny na Kalkulátoru cen energií TZB-info je možno použít funkce Individuální nabídka dodavatele. Tuto funkci naleznete při zadávání údajů pro srovnávání nabídek tím, že místo výběru dodavatele zadáte "Individuální cenová nabídka" a dosadíte cenu plynu (elektřiny) bez DPH a cenu stálého měsíčního platu rovněž bez DPH.

Datum: 30.10.2017 15:48 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
tento příspěvek byl redakcí odstraněn

Autor: Felix Plíšek
Datum: 03.11.2017 13:15 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126404
reakce na ...
Dobrý den pane Kyselo. Podle mě jste velmi špatný obchodník. Neděláte nic jiného než všechny pomlouváte a tím si chcete zajistit klienty pro svou malou firmu Ineso CZ, která je tak malá, že není ani plátce DPH a ani nemáte firemní email a používáte Seznam.Vaše webové stránky vypadají, jako kdyby je navrhovalo malé dítě. Klientem Skautské energie, což zajišťuje Terragroup, jsem již čtvrtým rokem a zkušenosti mám jen ty nejlepší. Přestaňte všechny dodavatele pomlouvat, takhle se obchody nedělají. Hlavně na můj příspěvek nereagujte, není to pro mne nutné.

S pozdravem Felix Plíšek

Datum: 03.11.2017 13:34 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den,
Váš názor na mé obchodní schopnosti vůbec neřeším, je to věc subjektivní a řídí se několika markanty, které jste jako člověk, jenž nikdy služeb té malé firmy, která není ani plátcem DPH a stránky má jak od malého dítěte nevyužil, nemohl vůbec hodnotit. Váš názor respektuji a diskuze je přesně o tom říci si své. Jelikož se vyjadřujete ke skautské energii o které jsem tu nikdy nepsal a nehodnotil ani ji ani její zajištění, tak věcně vašemu příspěvku nerozumím, ale nevadí mi to. Tak jako Vás nezajímá pozadí vzniku smluv a politika kolem zasmluvňování, mně zase až tak nezajímá výsledek a cena, o kterou se opíráte. Z Vašeho pohledu je to skvělá volba a přeji Vám jen a jen spokojenost u skautů a hlavně zdraví. Vaši poslední větu nebudu vůbec komentovat, protože nemá co dělat na demokratickém diskuzním serveru....Máte-li odvahu na názor a kritiku, musíme mít odvahu také na reakci. A jelikož Vás neznám a nemáte k tétmatu nic co by se dalo považovat za odběrně technický problém, tak do vašich dojmů a sympatií k mé osobě a nebo komukoliv nebudu vůbec zasahovat. Na to, komu zareaguji na příspěvek a co je nutné a co ne, prosím nechte na každém čtenáři ok? Mějte se krásně. helgard.

zobrazuji 1 - 30 z 41   starší >>
odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czZačaly přípravné práce pro novostavbu na Václavském náměstíČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?