Příprava na montáž elektrických venkovních rolet

Autor: Tomáš Czar
Datum: 13.08.2017 09:22
uživatel: 124724

Zdravím,

zadal jsem si poptávky na montáž elektrických venkovních rolet, dostal jsem několik nabídek a všichni po mě chtějí, abych si zajistit/připravil vše pro napojení sám. Dodavatelé chtějí připravit husí krky a všude pro napojení krabice (tzn. u každého okna bych měl vidět krabici, což se mi moc nechce...).

Moje otázka zní:
1.) Není někde video pro dodatečnou montáž venkovních rolet? Žádné jsem nenašel.
2.) Jak řešit husí krk kolem špalet a jeho ukončení v interiéru?
3.) Jaký průměr husího krku zvolit?
4.) Existuje nějaká možnost vyhnout se instalacím krabic nad každým oknem? Budu mít sádrokartonové podhledy, tak mě napadlo využít jich...

Díky za tipy!

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Lubomir Švarc13.08.2017 14:43
bob svaton13.08.2017 11:19

Datum: 13.08.2017 14:43 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 108029
reakce na ...
Při dálkovém ovládání se do kastlíku přivádí jen napájení 220V,po domluvě s montážníkem nemusí být krabice,ale máte pravdu,že to všechny firmy vyžadují.Další možnost je po montáži krabice nafotit,případně i přesně označit vzdálenost a zaomítat či natvrdo zakrýt.Mám 18ks přes deset let a prozatím jsem je nehledal.

Autor: bob svaton
Datum: 13.08.2017 11:19 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 120077
reakce na ...
krk vede do krabicky ve ktere bude ovladaci tlacitko

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvateleWC instalační prvky Nicol INEO pro mokrý i suchý proces zazdění