Diskuse ke článku: 100 milionů putuje do obcí na výstavbu domovních čistíren odpadních vod

Autor článku: Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce
Plné znění článku: 100 milionů putuje do obcí na výstavbu domovních čistíren odpadních vod
Anotace článku: Finance ze zcela nového dotačního programu jsou určeny na vybudování domovních čistíren odpadních vod pro občany zejména v malých obcích, ale i v městských částech, kde se výstavba velké ČOV nevyplatí nebo není možné ji postavit z technických důvodů. Na pilotní výzvu putuje 100 milionů Kč. Co na to výrobci?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Pozn.
Autor: Petr Much
Datum: 03.11.2016 18:27 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 123057
reakce na ...
no nápad by to byl dobrý, pokud by běžel v podobě kotlíkových dotací. Tzn. bylo by na každém, zda požádá a možnost využije
Takto to bude vázané na dohodu minimálně 30 % obyvatel, což bude tak problematické, že na mnoha místech nebudou mít zájemci šanci projekt realizovat.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČernobílý interiér obývacího pokoje je vyladěn do posledního detailuPraha zapracuje do územního plánu podzemní železniční tratěNový bezbariérový práh EasystepOdborná porota vybrala vítěze „Soutěže o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger