Diskuse ke článku: Redakční návštěva: Pasivní bungalov podle individuálního projektu

Autor článku: Ing. Petr Bohuslávek, redakce, Ing. Pavel Heinrich, HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.
Plné znění článku: Redakční návštěva: Pasivní bungalov podle individuálního projektu
Anotace článku: Jednopodlažní pasivní rodinný dům stojí v jižních Čechách. Ačkoliv jde o bungalov, podařilo se projekt optimalizovat tak, aby mohl získat dotaci Nová zelená úsporám. Čtyřčlenná rodina, které je dům šitý na míru, má již dvouletou zkušenost z jeho provozování.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: 13 000 je dost
Autor: Sýkora Pavel
Datum: 08.03.2017 19:23 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117149
reakce na ...
i když je tam i osvětlení, Heluz bungalovy se v reálu pohybují i kolem 3 000,- Kč na topení a teplou vodu za rok. To už jsou ale téměř nulové domy.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czVodní elektrárnu staví již přes 45 let. Stavbu dokončí čínská firmaAirbnb omezí v Paříži pronájmy na 120 dní v roce pouze v bytech v centruCez zimu si dajte urobiť ponuku na zariadenia OZE a na jar máte energie takmer zadarmoMěsta s nejvíce znečištěným ovzduším na světě