Diskuse ke článku: Ceny elektřiny se v Německu liší podle regionu

Autor článku: Ing. Josef Hodboď, redakce
Plné znění článku: Ceny elektřiny se v Německu liší podle regionu
Anotace článku: Přestože je Německo jeden státní útvar, tak ceny elektřiny pro domácnosti nejsou všude stejné a mezi jednotlivými spolkovými zeměmi se liší. Informaci o tom, o jaké cenové rozdíly se jedná, přinesl Strom-magazin. Údaje jsou založeny na výsledcích průzkumu provedeného německým spotřebitelským portálem Verivox.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: ceny elektřiny
Autor: Bara Mikova
Datum: 13.01.2017 15:42 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 124150
reakce na ...
U nás sice platíme ve všech koutech republiky stejně, ale zarážející je, že pořád je to jedna síť, jedna a tatáž elektřina a každý prodejce má docela rozdílné ceny... a že jsou to občas skoky - když jsem viděla tento graf: carbounion.cz/elektrina-pro-domacnost - tak se mi ani nechtělo věřit...

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czDešťovka: Žádosti již první den překročily finanční limity dotaceJak bezpečněji bydlet - konference ESTAV.cz a TZB-info na veletrhu FOR ARCH 2017Nestárnoucí a stále trendy vnitřní žaluzieŽivotní prostředí dnes spustí Dešťovku, je v ní 100 milionů