Diskuse ke článku: Základní škola v Kněžmostě bude energeticky soběstačná

Autor článku: Martin Sedlák, Aliance pro enetgetickou soběstačnost
Plné znění článku: Základní škola v Kněžmostě bude energeticky soběstačná
Anotace článku: Obec Kněžmost nedaleko Mnichova Hradiště se rozhodla zmodernizovat budovu základní školy. Nový objekt bude maximálně úsporný a doplněný solární elektrárnou tak, aby mohl být energeticky téměř plně soběstačný. Projekt energeticky úsporné školní budovy ukazuje cestu, jak lze spořit budoucí náklady za teplo i elektřinu a zajistit zdravé prostředí pro výuku.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Energeticky soběstačná škola
Autor: Petr Slezák
Datum: 10.08.2017 12:25 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 104808
reakce na ...
Zatímco název článku hovoří o škole energeticky soběstačné, hned v úvodu se již hovoří o objektu "téměř energeticky soběstačném".
Držím palce, nicméně jsem zvědav, jaká bude skutečnost...

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČernobílý interiér obývacího pokoje je vyladěn do posledního detailuPraha zapracuje do územního plánu podzemní železniční tratěNový bezbariérový práh EasystepOdborná porota vybrala vítěze „Soutěže o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger