Diskuse ke článku: Změny dodavatelů v roce 2017 – úspěšní, neúspěšní, trendy

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Změny dodavatelů v roce 2017 – úspěšní, neúspěšní, trendy
Anotace článku: Po propadu v počtu změn dodavatelů v několika předcházejících letech již druhým rokem počty zákazníků, kteří změnili dodavatele, opět rostou. Jaký byl vývoj počtu změn v posledních letech, jaké trendy dominují současným trhem? Kdo je nejúspěšnějším a kdo se drží na chvostu pelotonu?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Dodavatel
Autor: Ondra Dlouhý
Datum: 13.02.2018 18:38 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 127077
reakce na ...
Njn nižší ceny táhnou, není tak divu, že se lidé starají o své roční výdaje. Když to vezmu na sebe tak za rok vydám jen za plyn bez mála 30 tisíc korun. A takových lidí je hafo, díky tomu že je i více dostupných informací, tak se toho lidi bez ostychu ujímají. Taky jsem si na to vyhradil kdysi pár večerů a proštudoval si to. Teď mám již druhý rok plyn od Bohemia en. a výdaje se umírnily, elektřinu furt nevím jestli má smysl řešit.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czKoupě nemovitosti zatížené exekucí: Jak postupovat, abyste minimalizovali rizikaPraha by měla zanést do Metropolitního plánu metro na ŽižkovPřihlaste svou firmu, školu nebo obec do soutěže Přeměna odpadů na zdrojeBarevnost okna dotažená k dokonalosti