LAMA sleva?

Rubriky:

Reklama
PL Pavel Lyko @pavel.lyko před 9 měsíci09.08.2023 19:19:47
LAMA sleva?

Zatlačil jsem na svého dodavatele, proč platím stále strop a že chci slevu.
Přišla mi od nich tato nabídka. Mám to vzít?
Vůbec se v tom nevyznám, nechce se mi studovat všechny ty nesmyslné položky ceníku atd.
Můžu od nich ihned odejít, smlouva mi stejně skončila.


V tuto chvíli Vám můžeme pro Vaše odběrné místo nabídnout individuální cenu na dobu určitou do 31.12.2025 s garancí ceny a poté by smlouva byla účtována v aktuálním ceníku Standard na dobu neurčitou.

Dle Vaší spotřeby jsou ceny následující:

cena plynu 1 570 Kč/MWh
pevná cena za měsíc - 90,- Kč/měsíc
V současné době u Vaší smlouvy evidujeme produktu Exclusive Plus (Ceník součástí přílohy) – zastropované ceny do 31.12.2023.

cena plynu – 2 500,- Kč/MWh
pevná cena za měsíc - 100,- Kč


Pro elektrickou energii dle Vaší distribuční sazby (D02d) by cena byla následující také na dobu určitou do 31.12.2025 s garancí ceny a poté by smlouva byla účtována v aktuálním ceníku Standard na dobu neurčitou.

cena elektřiny ve vysokém tarifu – 4 490,- Kč/MWh
pevná cena za měsíc - 90,- Kč/měsíc
V současné době u Vaší smlouvy evidujeme produktu Premium (Ceník součástí přílohy) – zastropované ceny do 31.12.2023.

cena elektřiny ve vysokém tarifu – 5 000,- Kč/MWh
pevná cena za měsíc - 110,- Kč

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.