Registrace uživatele

Kategorie

Stavba
164 846 příspěvků, nejnovější včera

Vytápění
243 869 příspěvků, nejnovější před 34 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 822 příspěvků, nejnovější před 6 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
21 924 příspěvků, nejnovější před 4 dny

Obnovitelné zdroje energie
48 351 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Elektrotechnika
9 561 příspěvků, nejnovější před 3 dny

Ceny a dodavatelé energií
3 480 příspěvků, nejnovější před 9 hodinami

Nezařazené
145 příspěvků, nejnovější před 7 dny

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Zónový ventil

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Omlouvám se. Váš odkaz nebyl přímo na ventil a při listování jsem ho přehlédl. Tak že, rovněž děkuji.

Vytápění patrového RD

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Ta proměnná je nejčastěji sám člověk.

Jak nastavit kotel

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Tak ty pelety vás přejdou podstatně dříve, topení bude skoro 2x dražší a má to další úskalí. Je to na dost dlouhé psaní když pošlete tel. na … zavolám.

PRotherm MIGO

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: smazáno

další fve na domě

Poslední příspěvek od Cyril Tichý: Jo jo díky. Kdy budete realizovat? Mohl byste po realizaci informovat. Vy budete dávat goodwe ET? Ještě jsem zapomněl na tu nesymetrii na fázích, ale jestli se možná mýlí v této první věci (nabijeni z AC), tak nevím, jak to bude s tou nesymetrii.

Posouzení rozvodů rekuperace

Poslední příspěvek od Jaroslav Šalý: Pro rozvody není potřeba snižovat strop. Lze využít roh pod stropem - vést v kastlíku. A pak dodělat sádrokarton v původně plánované výšce. V reálu si toho nevšimnete.

Který dodavatel EE je akceptovatelný po skautské energii?

Poslední příspěvek od Harry Minduton: Tak na pxe včera rekord. Na trhu s Cxx sazbami pro končáky (obce, města, firmy atp.) cena EE pro příští rok 4230 Kč/MWh. Tak draho tam ještě nebylo.

ATMOS - zkušenosti a poradna

Poslední příspěvek od Ladislav Vaverka: ..na ochranu zpátečky - čtyřcestný ventil se servopohonem a regulátorem, teplota zpátečky nastavená na 63°C, topím briketami a tvrdým dřevem,kotlové čerpadlo spouští termostat,který snímá teplotu vody na výstupu kotle, pro akumulační nádrže bohužel není místo, popel vybírám každý den, jednou týdně…

Asymetrické střídače (RCT i jiné)

Poslední příspěvek od Tomáš tom: Zkuste ještě zakázat dodávku do sítě. Zjistil jsem že některé střídače při povoleném přetoku do sítě se přepínají do symetrického režimu. Stejná chyba byla u i nové verze Solaxu, ale opravili to po tom co jsem to nahlásil: https://forum.mypower.cz/viewtopic.php?f… Ono se není čemu divit, ti…

MiGo a Protherm Tiger Condens 18/25 KKZ21

Poslední příspěvek od Eduard Julina: Řešil jsem stejný problém. Stačí odpojit regulator s ebus. Restartovat kotel. V servisním módu nastavit zeplotu vody na výstupu na kolik požadujete. Funkce d.71 a poté termostat opět připojit.

Registrace

nebo se registrujte emailem

Registrací vyjadřujete souhlas s pravidly diskusí


Již máte účet?