zavzdusnene radiatory a protivny sused :-(

Reklama
PN Petra Nahalkova @petra.nahalkova před 17 roky04.12.2006 18:21:00
zavzdusnene radiatory a protivny sused :-(

Prepacte za amatersku otazku, ale potrebujem nutne radu. Pristahovali sme sa prave do 30 rokov stareho panelaku s ustrednym vykurovanim, kde prekvapivo maju odvzdusnovacie ventily iba radiatory na poslednom poschodi. Po nejakej havarii pred mesiacom odborna firma vypustila a znovu napustila cely system a vo vsetkych radiatoroch ostalo strasne vela vzduchu. My sme si ho na najvyssom poschodi vypustili, ale na nizsich maju stale uplne studene radiatory. Sused pod nami nas momentalne navstevuje kazdy vecer a ziada, aby sme vypustali vodu zo svojich radiatorov, pokial nejaka tecie. Zda sa nam to uplna blbost a naviac to nepomaha. Neviete prosim niekto, ako su obvykle zapojene jednotlive byty na spolocnej stupacke (myslela som, ze to najdem na Internete, ale zatial sa mi to nepodarilo)? Ak je to seriovo, viem si predstavit, ze vypustanie vody z nasich radiatorov moze dostat prec vzduch z radiatorov pod nami, ale pokial ma kazdy byt svoju odbocku zo stupacky, tak tymto akurat vypustime zbytok sidliska a susedovi to aj tak nepomoze. Mozete mi prosim pripadne poradit, co s tym mame robit? Dakujem.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

7 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.