význam členství v profesním sdružení pro hodnocení firmy

Autor: David Raiser
Datum: 26.12.2011 11:14
uživatel: 108047


Prosím o informaci, jaká existují v Čechách profesní sdružení firem zabývajících se výtahy a jaký význam pro hodnocení firmy má případné členství v tom kterém sdružení?
Jedná se o výběr a hodnocení spolehlivosti firmy pro rekonstrukci výtahu v
bytovém domě.
Děkuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Václav Vaněk
Datum: 26.12.2011 15:12 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100536
reakce na ...
Dobrý den,
v České republice existuje pouze jedno uskupení.

Unie výtahového průmyslu ČR (dále jen UVP) je dobrovolným zájmovým sdružením subjektů působících v oblasti výtahového průmyslu, která zahrnuje výrobu, montáž, servis, opravy, modernizace a rekonstrukce výtahů, pohyblivých schodů, pohyblivých chodníků, schodišťových výtahů a výtahových plošin pro dopravu osob s omezenou schopností pohybu, jejich částí a výbavy (dále jen zařízení). UVP ČR byla založena Českou asociací výrobců výtahů (ČAVV) a Českým sdružením pro výtahovou techniku (ČSVT) dne 3. listopadu 2005, jako jediný reprezentativní zástupce výtahového průmyslu ČR. UVP ČR je registrována podle zákona č. 83/1990 Sb.
Členy tohoto sdružení jsou všichni velcí výrobci a drtivá většina malých firem, ať už takových, které výtahy vyrábí nebo je pouze servisují.
Členství je pro každou firmu výhodné už z toho důvodu, že má správné a dostatečné informace z oboru ve všech směrech. Nedílnou součástí jsou i informace o nových předpisech a normách - UVP je koordinátorem tvorby a přejímání výtahových norem, kdy je jako Centrum technické normalizace partnerem ÚNMZ.
Sídlo UVP je v Praze.
Václav Vaněk

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czModerní dům s tradičními prvky a velkou garážíČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru města