Výtahová šachta

Autor: Jan Zeman
Datum: 13.12.2012 11:57
uživatel: 111618


Dobrý den, zajímalo by mě zda je možné pnout strop na stěnu výtahové šachty, stěna má 250 MM strop má rozpětí cca 6250 MM a tl. 290 MM. Jestli je možné toto řešení zda je k tomu nějaký článek v normě nebo jestli to nějak ovlivní přenos vibrací z výtahu. Děkuji za odpověď.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Václav Vaněk
Datum: 13.12.2012 14:40 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100536
reakce na ...
Dobrý den,
Váš dotaz je značně nekonkrétní a nikdo Vám na něj neodpoví. Jakékoli vazby na výtahovou šachtu a s tím související problémy se dají řešit, ale vše musí být podloženo současným stavem stavby, navrhovanou změnou, výpočty, výkresy atd.
Václav Vaněk

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!Moderní dům s tradičními prvky a velkou garážíV Chebu začala rekonstrukce kolejiště vlakového nádraží