Kotva s přerušením tepelného mostu pro přidělání zábradlí před francouské okno v 1. patře

Reklama
PN Petr Novak @petr.novak946 před 8 roky21.08.2015 15:44:00
Kotva s přerušením tepelného mostu pro přidělání zábradlí před francouské okno v 1. patře

Dobrý den,

protože přerušovače tepelného mostu jako je Compacfoam, Dosteba, či hmoždinky Fisher jsou příliš předražené, vymyslel jsem svoje amatérské řešení. Viz. obrázek. Mám na fasádě 4 okna, tj. minimálně 16 příchytů, plus nějaké pergoly s 9 místy na přichycení. Tj. celkem 25 bodů. Např. od Compacfoamu by to stálo přes 25 tisíc korun jen a pouze za v úvozovkách "hmoždinky". Což mi přijde skoro jako krádež za bílého dne.

Vytvořil bych kostku z Purenitu, což má sice 2x horší lambdu, než polystyren, ale je zase o dost levnější.

Tady na webu jsem našel několik dalších řešení, ale žádné mi nevyhovovalo.

Nenapdalo by někoho, jestli by to nešlo zjednodušit, případně nějak upravit, či vylepšit?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

18 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.