Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Novinky ze světa dodavatelů energií

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Novinky ze světa dodavatelů energií
Anotace článku: Xenergie prodávají energie prostřednictvím slevového portálu Slevomat. RWE investuje do OZE v Maďarsku a v Polsku. Rekordně nízkou cenu plynu nabízí Skautská energie.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re: Slevová akceKamil Hlaváček05.04.2018 12:09
přes aukciVáclav Novák03.11.2017 12:29
Slevová akceDaniel Dušek14.03.2016 17:12

Autor: Václav Novák
Datum: 03.11.2017 12:29 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 124858
reakce na ...
My jsme k nim přešli díky aukci, kterou u nás Xka vyhrála, tohle mi přijde jako dobrý způsob jak si přijít na lepší ceny, ale u toho slevomatu no nevim nevim, tam bych byl asi hodně na vážkách. Poukaz na zážitek nebo večeři do dobré restaurace bych si tam pořídil, ale slevenku ne energie..

Předmět: Slevová akce
Autor: Daniel Dušek
Datum: 14.03.2016 17:12 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 122220
reakce na ...
To jsou akce, na stávající se zase nemyslí, jen na pár přeběhlíků. Slušný alternativec, ale zlevnit by mohl.

Předmět: Re: Slevová akce
Autor: Kamil Hlaváček
Datum: 05.04.2018 12:09 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 127560
reakce na ...
Určitě to bylo podmíněno minimálně tím, že poukazy byly určeny pro nové zákazníky, takže bylo nutno převést energie. Pochybuji, že jako stálý zákazník bych měl možnost opatřit si na slevomatu slevu, protože to bych si hned několik voucherů opatřil. Ale jinak mi to asi smysl dává a přijde mi to jako dobrá akce, kterou by klidně mohli do budoucna zopakovat i pro své stávající zákazníky.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama