Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Schodiště - nevhodně použitý beron?

Autor: Petr Kovařík
Datum: 15.01.2017 19:19
uživatel: 124404
Dobrý večer, měl bych prosím dotaz a předem děkuji za odpovědi.   Na mé stavbě došlo k nedorozumění zedníka s betonárkou - nezkontroloval si, jaký mu dovezli beton na betonáž schodiště. Namísto betonu C20/25, který prý objednal a který měl být použit dle projektu k betonáži schodiště, použil cementovou maltu MC20/S1.   Hledal jsem na internetu technické informace, které by byly použitelné k porovnání obou materiálů a chtěl jsem si udělat závěr sám, zdali je nutné schodiště zbourat a znovu postavit, respektive, jestli je vůbec bezpečné sundávat šalování. Moc jsem toho ale nenašel. Říkám si, že bych mohl najít nějakou pomoc tady od Vás. Neměl by někdo z Vás odbornou zkušenost?   Děkuji Petr Zdroj: https://forum.tzb-info.cz/t.py?t=11&i=137399&idtext=1&a=3

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama