PocketHome

JH Jan Hirsch @jan.hirsch před 7 roky28.02.2017 13:55:00
PocketHome

PocketHome používám od roku 2010 ve dvou budovách - v penzionu a na chalupě - k naprosté spokojenosti.
V obou budovách mám elektrokotel a radiátory. Po zavedení PocketHome mi klesly náklady na vytápění cca o 20-25 %.
V penzionu mi to umožňuje dálkově ovládat topení v jednotlivých místnostech a topit jenom tam, kde je to potřeba a tolik, kolik je potřeba. Podobně na chalupě, kde dálkově zapínám topení před příjezdem a přicházím do tepla. Ovládání přes Internet a pomocí SMS bez problémů.
Chce to samozřejmě určitý režim, např. naučit se zavírat dveře. Jinak by nemělo ovládání topení v jednotlivých místnostech smysl.
Spolupráce s firmou Elektrobock je příkladná. Pokud se vyskytnul nějaký problém, a bylo to jen zřídka, vždy jsme to po telefonu spolehlivě vyřešili.
Mohu jen doporučit.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.