Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Elektrické vytápění topnými kabely I.

Autor článku: Ing. Karel Dvořáček
Plné znění článku: Elektrické vytápění topnými kabely I.
Anotace článku: V současnosti se zavádí druhá edice normy ČSN 33 2000-7-753: „Elektrické instalace budov – Část 7: Zařízení jednoúčelová a ve zvláštních objektech – Oddíl 753: Podlahové a stropní vytápění“, která již obsahuje i další požadavky související s tímto typem vytápění, zobecněné pro jakékoliv využití.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Orwell
Autor: Tomáš Hluštík
Datum: 22.02.2016 20:57 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 109163
reakce na ...
Myslím si, že o stavu normování v naší společnosti a s kšeftem, který to některým lidem přináší nejlépe svědčí ten hnidopyší požadavek na max. doporučenou teplotu povrchů - všude možně to může být 28 st. ale POZOR !! na betonové mazanině 28,5st. A jestli to bude těch 28,5 třeba na korku, tak asi nastane konec světa. Už se těším, až zase dojdou peníze tvůrcům norem na hromosvody, zakoukají se do nebe a vymyslí svody každých 50 cm.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama