Nenahozená štítová stěna

Autor: Jan Novák
Datum: 22.08.2017 22:49
uživatel: 125860


Dobrý den,
nástavbou řadového rodinného domu vznikne štítová nenahozená stěna (nemohu postavit lešení nad sousedovou střechou). Stěna bude z cihelných bloků a nebude zvenku nahozena. Rozhoduji se mezi Porothermem 30 P D, nebo Heluzem Family 30. Heluz má lepší tepelně izolační vlastnosti, ale asi bude mít tenčí stěny, bude křehčí. Vydrží nenahozený Heluz Family, nebo bude odolnější Porotherm.
Děkuji za odpovědi.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Karel Kolomazník
Datum: 07.11.2017 19:30 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126443
reakce na ...
Doporučuji si zapůjčit na 1-3 dny plošinu a stěnu natáhnout. Bude to tak pro budoucnost lepší. Cihla vydřží, ale mohou se vám časem objevit plísně nebo další neduhy. Porotherm nebo Heluz? Tady už to bude asi jedno. Příležitostný zedník :---))))

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu