Chyba AL 3 - GECO G-403 P02

Autor: Miroslav Agac
Datum: 04.09.2017 10:58
uživatel: 124302


Dobrý den. Mám klimosz ling duo 28 kw a jednotku GECO G-403 P02. Po výměně bojleru se mi na displeji objevuje chyba AL 3. Měl jsem tatramat ovk 150 a teď mám tatramat ovk 200. Čidlo mi zapojoval elektrikář, stejně jak minule a je funkční. Když v servisním módu najedu na C6 = 0, tak jednotka nic nehlásí. Ventilátor i podavač funguje, tak modul i relé jsou o.k. Když je C6 = 2 (dvě čerpadla - kombinovaný provoz TUV ) je tam chybové hlášení AL 3 a pípá to. Neví někdo, co může být špatně ?
Děkuji .
Agac.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czJak poznat poškozené stavební dříví, jak se projevuje dřevokazný hmyz a houbyO fotovoltaiku je v ČR zájem, bariérou jsou vstupní nákladyTmavé dekory dveří v kontrastu nebo v tónu?Další plavební komora na Vltavě? Povodí chce oživit debatu o stavbě