Omtíky - stříkané nebo ruční?

Autor: Jakub Němec
Datum: 07.10.2017 19:05
uživatel: 118877


Dobrý den,

jaké omítky jsou to nejlepší pro pálenou cihlu? Vím že chci jádrové, ale trochu se ztrácím v tom jestli ručně dělané (multibat) nebo stříkané (složení netuším). Někdo říká že v těch stříkaných je více chemie která by mohla časem škodit? Jsou stříkané omítky méně tvrdé než ty z multibatu? Pár omítek z multibatu jsem sekal a bylo to jako beton. Lze paušálně řící jestli multibat nebo stříkané?

Je správně že chci prvně omítky a pak až budu dělat SDK podlhed? Vidám to na stavbách i naopak - mají připravený rastr a pak teprvě dělají jádrové omítky.... CO je správně?

Děkuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu