Kotel geminox thrs 2 17 dc

Reklama
JS Jan Svoboda @jan.svoboda871 před 6 roky08.10.2017 11:56:00
Kotel geminox thrs 2 17 dc

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat,mám tento kotel ve starém zatepleném baráku. Jede jen na ekvitermní čidlo a ruční nastavení,nemám Hotové vše co je v plánu
Po zapnuti jsem zjistil že na nastavení 50st. Barák nevytopím. Více se mi dávat nechce,nevím jaký mám spád nebo jak to funguje abych kondenzoval a neměl klasicky průtokáč.

Funguje to tak že mužu nastavit třeba 70 na kotli to natopí a dále bude klesat někam,což mužů soudit jen dle teploty na kotli,než pojede znovu? A říkat tomu po odečtu těchto teplot spád?

Nebo jak docílit kondenzace a mit doma i teplo? Servisák ví od všeho kousek,a hlavně každý povídá něco jiného, Četl jsem hodně ale nejsem z toho moudrý

Nehledě na to že mám pochyby ohledně okruhu který zůstal starý jen se z něj něco rozbočilo hned za kotlem,ještě před dalším rozvodem. Některé radiátory lehce začnou až po cca dni a půl,ventily průtoku jsem menit zkoušel,to je beze změny. A nějaké se tváří jako se vzduchem hřeje pul,spodní je studený, vzduch už nevím jak dostat,všechno jsem dělal několikrát pokaždé jinak dle rad,a nic

Pokud bude mit někdo náladu na tak obsáhlou diskusi budu vděčný. Děkuji

Chyby omluvte je to z telefonu za provozu stavby. Honza

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

35 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.