propustné zpevněné povrchy se součinitelem odtoku do 0,5

Autor: Michala Hyšplerová
Datum: 11.10.2017 00:55
uživatel: 126234


Dobrý den,
pro účely dotace pro obec zjišťuji jaké jsou propustné zpevněné povrchy se součinitelem odtoku do 0,5?
OPŽP podporuje výměnu nepropustných zpevněných povrchů za propustné zpevněné a propustné povrchy se součinitelem odtoku každého z nových povrchů do 0,5 včetně. Ráda bych se dozvěděla jakoukoliv informaci (či odkaz na výrobce, firmu, literaturu, projektanta) o technických řešeních takového zpevněného povrchu, který by splnil dané kritérium. Základní otázkou je, zda je takový zpevněný povrch také pojízdný, byť omezeně, např. k využití pro obecní veřejné prostranství, příjezdovou cestu, pěšinu, cyklostezku, hřiště a pod. Děkuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018