Vylití podlah před omítkami-postup + tloušťka dil.pásky?

Autor: katiko katiko
Datum: 31.10.2017 11:46
uživatel: 112444


Dobrý den,
z technických důvodů budeme muset dělat podlahy (polystyren+strojově hlazený beton.potěr) před omítkami (lepidlo+perlinka+štuk), dělal jste to někdo stejně? Na co si dát případně pozor? Dočetla jsem se, že by u tohoto postupu měla být dána ke zdi širší dilatační páska než normálně (tzv. by měla být širší než budoucí omítka), jaká by asi tak měla být její tloušťka a případně stačí z mirelonu či by měla být z EPS? Díky moc

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Mirek Svejda
Datum: 31.10.2017 22:02 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 123537
reakce na ...
Lepidlo, perlinka a štuk bude mít tloušťku do 5 mm, takže to nemusíte řešit. Pro klid duše a lepší tepelnou izolaci mezi deskou a stěnou tam nalepte třeba EPS.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí