Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zahradní bazén - jaký materiál?

Autor: Jan Groh
Datum: 16.01.2018 08:15
uživatel: 126912

Zdravim

Řeším teď problém ohledně koupě zahradního bazénu. Přemýšlím nad plastovým nebo sklolaminatovym. Samozdrejme u plastového hraje roli nižší cena. Někdo mi rádi,ze plastový má stejnou životnost jako laminatovy, tak se chci zeptat odborníků co vy na to? Je plastový bazén dobra volba v poměru cena/kvalita? Děkuji

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Jan Groh16.01.2018 14:36
Filip Filip16.01.2018 11:06

Datum: 16.01.2018 11:06 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126822
reakce na ...
Dobrý den. Děda má plastový ( polypropylén ) bazén 25 roků. Není sice jako nový, původní krásná modrá barva se působením UV zářením změnila na světle modrou, ale pořád je to modrá. O sklolaminátových bazénech nemám páru. Nicméně, sám se těžce rozhoduji, zda si pořídit plastový, nebo sklolamínátový. Ale pravděpodobně to cenově vyhraje plast, jelikož za stejně velký bazén bude za stejnou cenu u toho plastového bazénu i posuvné zastřešení. Filip

Autor: Jan Groh
Datum: 16.01.2018 14:36 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126912
reakce na ...
Přesně tento problém taky řeším. Ono na tom laminát asi něco bude, když je jednou tak drahy, ale zajímá mě ta uzitna hodnota. Jestli to opravdu stojí za to si otolik připlatit. Koukal jsem, ze některé firmy dávají na plastové bazény záruku i 7let tak si říkám, ze to musí něco vydržet. Samozdrejme roli v rozhodování hrají finance. Pan co prodává plastové bazény u nás v regionu mi říkal, ze vše je závisle na stavebni připravenosti a zateplení bazénu.
Děkuji za reakce

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.