Regulace topného žebříku uzavíracím ventilem

Autor: Filip Filip
Datum: 10.02.2018 22:19
uživatel: 127174

V koupelně mám topný žebřík připevněný uzavíracím šroubením ( https://www.kamody.cz/heimeier-pripojovaci-zavit-vekotec-1-2quot-rohovy-vnitrni-dvoutrubkovy-0551-50000-5520 ) bez možnosti připojení regulační hlavice. Topení topí víc než bych rád. Je možné brat topný výkon poutažením uzavíracích šroubů? Mám utáhnout oba nebo jen jeden?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 16.02.2018 18:46 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 112939
reakce na ...
Mám stejně připojený žebřík a reguluji jej přesně jak popisujete...
Utažený mám jen "výstupní šroub".
Jestli to takto může být netuším ale funguje to už 4 roky. Letos jsem kvůli kondenzačnímu kotli upravil průtok a šroub zanesený nebyl...

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czJak poznat poškozené stavební dříví, jak se projevuje dřevokazný hmyz a houbyO fotovoltaiku je v ČR zájem, bariérou jsou vstupní nákladyTmavé dekory dveří v kontrastu nebo v tónu?Další plavební komora na Vltavě? Povodí chce oživit debatu o stavbě