Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavba betonového plotu

Autor: Erika Frčková
Datum: 24.04.2018 13:36
uživatel: 127718


Dobrý den,chtěla bych postavit betonový plot-betonové sloupky,mezi ně betonové dílce,stačí mi 180-200cm výška.Soused má námitky,Pícha na hranici za svůj původní plot který nemá na hranici roxory,např.50cm vysoké,přiznal v afektu že naschvál,že ho mé děti nezajímají. Dal na ně dřívka po výzvě staveb.úřadu a následně mu st.úřad napsal,že už je to v pořádku.Stavební úřad-paní je v jiném případě shledána nadřízeným krajským úřadem nečinná,neznala zákona,tudíž ji neberu jako znalou a nerada se na ní obracím,proto se ptam Vás.Smí se po novele 2018 stavit betonový plot na mém pozemku bez souhlasu souseda?Nebo mám pokračovat se stavbou dřevníků?Dcera na roxor s dřeveným hranolčíčkem upadla a odřela si bříško,je to past a nechci volat policii a mít stále zle se sousedy.Díky za radu.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.