ujetá zeď

Reklama
PV Pavel Vlkovič @pavel.vlkovic před 6 roky14.06.2018 11:47:00
ujetá zeď

Dobrý den, v rámci rekonstrukce kuchyně a koupelny jsem jako amatér zvládl, že příčka 260cm mi na jejím konci utíká o 5cm, aby byla skutečně kolmá na nosnou zeď 360cm. Do tohoto "L-ka" ale má přijít nová kuchyňská rohová linka. Předpokládám správně, že u ní se bez přesného pravého úhlu neobejdu (leda že bych nechal udělat celou linku novou a ještě s asymetrickým rohem). Tedy je tu otázka jak nejlevněji a nejelegantněji příčku srovnat? Je to porobeton a dorovnávat to sádrokartonem se mi moc nezamlouvá cenově ani esteticko/funkčně.
Máte někdo prosím tip/radu ? (já vím... příště lépe zdít - ale vzniklo to tím, že byt je plný věcí a nebylo reálné rozumně odměřit to).

Nebo případně nemáte tip na šikovného zedníka (ideálně i obkladače) v Praze - ne firmy....?

DÍKY VŠEM za konstruktivní tipy

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.