Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Odkaz na kalkulátor až dole, proč?

Autor: Jan Baroš
Datum: 17.09.2018 09:51
uživatel: 119040


Pokud už muselo dojít k takové změně vzhledu, bylo stěžejní dát odkaz na kalkulátor na samotné dno? I pod všechny reklamy? To se hrubě nepovedlo. Za mne velké zklamání.
Pane Ing. Schindlere, o důležitosti vaší práce bylo rozhodnuto. Smutné.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Dagmar Kopačková17.09.2018 11:52
Dagmar Kopačková17.09.2018 11:07

Příspěvky
Autor: Dagmar Kopačková
Datum: 17.09.2018 11:52 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 104471
reakce na ...
Ještě jednou dobrý den, odkaz na Kalkulátor cen energií TZB-info jsme právě přidali do horní funkční navigační lišty. Budiž toto příkladem, že nám na vašich připomínách záleží.

Autor: Dagmar Kopačková
Datum: 17.09.2018 11:07 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 104471
reakce na ...
Dobrý den. V současné chvíli běží na titulce nestandardní okno pro FOR ARCH. Po skončení veletrhu se na titulce pořadí bloků ještě změní. Ke Kalkulátoru: Práce kolegy Schindlera si velmi vážíme, protože denně aktualizovat ceny a navázat je na další podmínky je náročné. O výjimečnosti tohoto v ČR jediného nezávislého porovnání dodavatelů energií víme jak z návštěvnosti, z diskusí, tak z reakcí samotných dodavatelů, kteří ne vždy jsou potěšeni. A také z toho, jak často je kolega oslovován z televizí a dalších médií. To, že první reakce na novou titulku přišla právě na téma "kde je kalkulátor" to jen potvrzuje. Děkujeme za vaši reakci a doufáme, že se přidají i ostatní čtenáři, zpětná vazba je pro nás nesmírně cenná. (Nicméně doufáme, že k redesignu přijde i nějaká pochvala :))

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.