Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Dřevěná kostrukce do garáže simulující odkládací prostor

Autor: Jan ihh
Datum: 05.03.2019 19:13
uživatel: 120376

Fotogalerie:

Dobrý den,

potřebuji radu.Chci do garáže nad auto dodělat jakoby druhé patro ze dřeva. Bude to na odkládání bobů,pneumatik,atd...maximálně se na té ploše budeme bavit tak o cca 100kg+já když tam pro něco polezu.

Zkreslené to mám viz. příloha. podélně bych měl desky. Mám obavu z toho, že se mi to na těch 470cm prověsí a nebo rupne. nejsem schopen tam dat stojny doprostřed. TY růžové stojny a příčníky jsem schopen chytit do zdi.

Co Váš názor, popřípadě můžete mi poradit rozměry trámku+stojen?

Díky za rady

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Vladimír Buk07.03.2019 23:35
Libor Kniezek07.03.2019 15:10

Datum: 07.03.2019 23:35 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100029
reakce na ...
K serioznímu posouzení chybí dosti údajů o konstrukci samotné garáže , výška, materiály stěn a stropu, kolik je volného místa okolo zaparkovaného vozidla, jaká je představa o výlezu do této nadstavby pro ukládání "věcí" a o pohybu osoby v tomto poměrně velkém prostoru /nad vozidlem/. To Vaše navrhované provedení je zcela zcestné.

Autor: Libor Kniezek
Datum: 07.03.2019 15:10 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127631
reakce na ...
Dobrý den.
Proč to máte na 470 cm a ne v opačném směru?
A proč to nechytíte ne stojinou, ale na stěně třeba v polovině délky, nebo i častěji?

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.