Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Technické normy zdarma

Autor: Vladimír Buk
Datum: 08.03.2019 11:34
uživatel: 100029


Tak snad se nám technikům blýská na lepší časy v této normové oblasti - dosud stále máme náhled do norem za nemalou úplatu. Poslanecká sněmovna v rámci projednávání sněmovního tisku č.170, požádala vládu- již ve 2.pol./2018- o provedení nezbytných opatření k zajištění veřejné dostupnosti technických norem. Pokud má někdo další info jak to pokročilo, seznamte nás.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Vladimír Buk
Datum: 02.04.2019 21:52 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100029
reakce na ...
Výzva pro všechny techniky a uživatele technických norem. Pište poslancům, kteří žijí z našich daní, aby urgovali a soustavně tlačili na vládu na projednání a schválení směmovního tisku č. 170../ze 2.pol. 20018/ ... s cílem zajištění veřejné dostupnosti norem. Všichni chtějí pomoci drobným podnikatelům.. jen frázemi.., tak ať konečně tu pomoc zajistí.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama