Špatná montáž zárubní

Reklama
KK Kokos Kokosov @kokos.kokosov před 4 roky06.10.2019 13:05:00
Špatná montáž zárubní


Zdravím,
Firma mi vybourala vstupní dveře do domu (zárubně) protože je před 2 lety špatně osadila.

Demontáž zárubně provedla tímto stylem, prý aby se nepoškodila venkovní izolace a fasáda domu:

Odsekali dveře ze strany uvnitř domu, vysekali položenou dlažbu a zárubně vyndali směrem do domu. Pak dali nové zárubě, tentokrát jsem si to dle vašich rad pohlídal a udělali vše tak mi bylo od vás řečeno.

Ale problém je teď tento: Jak tam dali nové zárubně, směrem z domu ve, tak mi vznikla na venkovní straně mezera mezi původní apu lištou/fasádou a zárubní mezera. 0-4 mm po celém obvodu zárubní.

Prý tam v pondělí dají silikon a bude to v pořádku. Ale osobně si myslím, že to v pořádku NENÍ a 100% tak musí vzniknout netěsnost a tepelný most. Asi se jim nechce dělat znovu izolace kolem dveří a fasáda.

Jaký postup použít k nápravě?

Foto snad napoví víc. Předem mockrát děkuji za rady a že mě v tom nenecháte plácat samotného. Díky

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.