Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

koupelna v podkroví

Autor: Karel Hlobil
Datum: 07.07.2020 09:00
uživatel: 119494

Dobrý den,
právě mi dělají novou střechu z tašek a chtěl bych pod ní udělat dětem pokoje a WC později možná sprchový kout.
Koukal jsem, že existuje taška na ventilaci, máte s ní někdo zkušenosti????
Mám vysokou střechu a tak jsem jí chtěl dát až o patro víše a postupně do ní napojit třeba i jiný odtah.
Nebude se v ní srážet voda, když půjde potrubí pod střechou třeba o 3 metry víše.
Ještě jsem přemýšlel dokoupit malé střešní okno, ale se střešním nemám zkušenost, v klasické koupelně větráme vždy po koupání, ale střešní se asi vždy díky klimatickým podmínkám venku otevřít neda.
Děkuji za rady :-)

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Libor Kniezek07.07.2020 14:41
Karel Hlobil07.07.2020 12:44
Libor Kniezek07.07.2020 11:32

Datum: 07.07.2020 11:32 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127631
reakce na ...
Zdravím.
Mám za sebou obdobnou věc, krytina je teda velkoformátový plech, a chci jen doporučit střešní okno, nejde jen o odvětrávání, ale denní světlo je prostě nenahraditelné a neplatí to jen pro obytné místnosti.

Autor: Karel Hlobil
Datum: 07.07.2020 12:44 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 119494
reakce na ...
Dobrý den,
máte tedy jenom okno bez ventilace?
A jste spokojen?
Děkuji H.

Autor: Libor Kniezek
Datum: 07.07.2020 14:41 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127631
reakce na ...
Ještě to není zprovozněné.
Bude jen okno bez větráku, myslím, že to bude stačit.
A zkušenosti kolegy se střešním oknem a bez ventilátoru - přidal by se, ale rozvrtávat střechu kvůli toho se mu nechce :-).

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama