Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Liapor frakce

Autor: Jan Kostka
Datum: 07.07.2020 15:13
uživatel: 132749


Zdravim, mam v planu rekonstruovat podlahu na pude, na ktere v tuto chvili jsou pudovky a pod nimi vyrovnavaci zasyp. Ma predstava byla takova, ze vse odstranim, polozim geotextilii a nasypu Liapor ve frakci 4-8 cca 10cm, s tim ze vrstvu budu stahovat po stresnich latich polozenych a zasypanych v liaporu, a pak 2x15mm OSB. Bud late vyndam a necham osb pouze na srovnanem liaporu a pak krizem druhou vrstvu nebo late necham a prisroubuji spodni desky k nim. Dle informaci z liaporu bych mel pouzit frakci 1-4 jako vyrovnavaci vrstvu vysky cca 5cm pak pouzit roznaseci vrstvu napr osb, na to dalsi vrstvu izolace napr mineralni vaty a pak az 2x15mm osb, coz me prijde zbytecne komplikovane. Takze ted otazka zda nekdo ma v podlaze jako vyrovnavaci vrstvu pouzitou vetsi frakci liaporu nez je 1-4mm a jak jste s tim spokojeni? Dekuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama