Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Izolace balkónu

Autor: Jiří Halíř
Datum: 16.10.2020 09:06
uživatel: 133130


Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2 obrázek č. 3 obrázek č. 4 obrázek č. 5 obrázek č. 6 obrázek č. 7 obrázek č. 8 obrázek č. 9 obrázek č. 10 obrázek č. 11 obrázek č. 12 obrázek č. 13 obrázek č. 14 obrázek č. 15 obrázek č. 16 obrázek č. 17
Dobrý den, soused v bytovce pod námi si stěžuje že se mu dělají vlhké fleky na stěně u dveří balkónu po obou stranách.
Náš balkon má dlažbu na terčích. Byl tu pán na reklamace (kolaudace 2018) a zatmelil části viz foto. Některé části dlažby po stranách však ani nesundal a nezatmelil. Podíval jsem se sám. Vypadá to celé děsně..přijde mi že ten beton není ani izolovaný- uprostřed sice jsou pásy izolace ale po těch stranách je jen něčím natřený...není to dotažené ani do kraje...takto to přece nemůže být ??!! Stěna je viditelně mokrá, stojí tam loužičky vody, spád tam sice je ale ten povrch je jak když kydnete beton a necháte tak takže spád 3cm na 2 metrech je prostě k ničemu když to není rovné.....prostě humus, jak od prasat. co si o tom myslíte prosím? Jsem naprosto znechucený a napsal jsem jim na VELMI známou a velkou stavební firmu všem co jsem našel kontakty nepěkný mail.
Bojím se co to celé udělá až se to té promáčené zdi a balkonu opře silný mráz..

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Dětřich Danek
Datum: 16.10.2020 09:53 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 121185
reakce na ...
U dlažby na terčích je blbost tmelit dlažbu ke zdi, zvlášt pokud je podklad takto "rovný". Podle laika do jara jedině zakrýt pod dlažbou celý balkon igelitem, na to terčíky a dlažbu. U zdi vyhrnout nahoru a něčím přitisknout ke zdi. Na jaře řešit opravu. Asi ostranit izolaci na beton, ten by mohl být rovný, tak novou izolaci rovnou pořádně.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama