Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

čistička odpadních vod s vypouštěním do dešťové kanalizace

Autor: Karel Dvořák
Datum: 10.11.2020 18:35
uživatel: 133280


Dobrý den,

chci se zeptat, zda nevíte někdo, nebo lépe nemáte praktické zkušenosti, s provozem čističky odpadních vod (odpad z 2x WC,3x umyvadlo, 1x sprcha, 1x pračka, 2x dřez). Problém je v tom, že je dostupná pouze dešťová kanalizace. Nechat výstup z kanalizace vsakovat není reálné (nedostatek půdy kolem).

Pokud bych z požadavků ustoupil a nepřipojoval na čističku byt (tedy byly by připojené pouze 1x WC, 1x umyvadlo, 1x sprcha a 1x dřez - vše firemní, tedy bez bydlení) o kolik by čistička byla levnější na pořízení a na provoz.

Přesněji řečeno srovnávám náročnost obou variant čističek. Bohužel ani u jedné varianty nemám možnost pouštět vodu z čističky jinam než do dešťovky. Otázka rovněž je, zda je to "zkolaudovatelné".

Předem děkuji za vaše tipy, názory a zkušenosti.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama