Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Škodliviny ve vnitřním prostředí – radon v ovzduší domů a bytů

Autor článku: MUDr. Ariana Lajčíková, CSc.
Plné znění článku: Škodliviny ve vnitřním prostředí – radon v ovzduší domů a bytů
Anotace článku: Člověk tráví většinu života v uzavřeném prostředí domů a bytů. Zatímco venku se škodliviny vzdušnou masou ředí, ve vnitřním prostředí se mohou koncentrovat. Toto nebezpečí stoupá po instalaci těsných oken a zateplení fasády. Jednou z významných, život ohrožujících škodlivin je radon v ovzduší.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Online měření radonu
Autor: Petr Petz
Datum: 29.01.2020 12:04 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 131798
reakce na ...
Dobrý den, rád bych k tomuto tématu doplnil, že Tesla Hloubětín, která je svým radonovým programem známa nedávno založila novou divizi IoT (internetu věcí) a radonové sondy jsou do ní zapojeny. V praxi to znamená, že jste schopni kontinuálně měřit radon bezdrátovou sondou, která nepotřebuje žádnou instalaci a je na baterky, a která dokáže údaje online sdílet do webové aplikace do které máte přístup. Jako BONUS při překročení Vámi nastavené úrovně koncentrace je schopna Vám zavolat na Váš mobilní telefon a nahlásit alarm a nutnost vyvětrání. V případě že chcete více informací mě neváhejte kontaktovat na .

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama