Lumius ceny od 1.7.2021

Reklama
PZ Pavel Zpěvák @pavel.zpevak

před 3 měsíci

Lumius ceny od 1.7.2021

Chtěl jsem se zeptat, dodavatel Lumius bez předchozího ohlášení upravil ceníky plynu od 1.7.2021. No a docela extrémně. Teď je otázka, mohu teď protože cena byla změněna bez předchozího ohlášení odejít okamžitě? Smlouva je na dobu neurčitou. No že se na volnou linku Lumiusu nedá dovolat je další věc. Docela zajímavý přístup dodavatele který vypadal solidně.
Doplním, takže po velkém boji jsem se do Lumiusu dovolal a bylo mě řečeno, nové ceníky včetně toho na dobu neurčitou platí jen pro nové zákazníky, pro staré zákazníku zůstává vše při starém. A o případné změně by byli předem informováni mailem. Nějak jsem žil v přesvědčení, že při uvedení nových ceníků se automaticky mění ceník na dobu neurčitou, což teda zřejmě není pravda.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

7 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.