Jak ukotvit oplocení do gabionů

Reklama
OD Oldřich Dosil @oldrich.dosil

před měsícem

Jak ukotvit oplocení do gabionů

Dobrý den, stavím na hranici se sousedem vysokou opěrnou zeď z gabionů. Projekt řeší celkem podrobně jak stavět gabiony, ale z hlediska oplocení na ní říká jen to, že má mít dva metry. Není stanovený přesný typ oplocení a hlavně nevím jak jej do gabionů ukotvit.

Zeď už je částečně postavena, dokončuje se předposlední řada. Zeď je trochu pod úhlem, jednotlivé řady jsou od souseda odskákány (postupně tloušťka klesá).

Výhodou by bylo plot umístit co nevíce k sousedovi, na okraj posledního gabionu, nebo dokonce udělat do něj boční uchycení abych zbytečně nepřicházel o velikost ne zrovna levného pozemku.

Neporadíte prosím jak postupovat? Ideálně pokud by se k upevnění daly nějak co nejvíce využít už samotné gabionové sítě a jejich výplň a nemuselo se toho kupovat a dělat moc navíc.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

12 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.